Son Gezilen
Son gezilen ürün bulunmamaktadır.
Sepet İşlemleri
Döviz Kurlarımız
1 USD=3,480 TL
1 EUR=4,174 TL
Kredi Kartı Oranları
Kredi Kartı Çekim Oranları
Hata Bildiriminde Bulunun
Adınız, Soyadınız * :
E-mail adresiniz * :
Şifre * :
Kullanıcı Adı * :
Firma Adı :
Şehir :
Tel :
-
 

Bu web sitesine alışveriş için üye olurken, aşağıda yazılanların tümünü okumalı ve ve kabul ettiğinizi beyan etmelisiniz.

Bu web sitesi üzerindeki bilgilerde teknik ve tipografik hatalar olabilir. Bilgiler, önceden haber vermeksizin değiştirilebilir ya da güncellenebilir. No Name Bilgisayar, Burada tanımlanan ürünler fiyatlarında, önceden uyarıda bulunmaksızın, her zaman için iyileştirmeler ve/veya değişiklikler yapabilir.

No Name Bilgisayar tarafından sağlanan bilgilerin ve ürün özelliklerinin doğruluğu konusunda No Name Bilgisayar hiçbir sorumluluk kabul etmez bu bilgiler ürünlerin üreticilerinden alınmaktadır ve bu tür bilgiler ile ilgili her türlü kullanım sorunu veya önerisi alıcı ile üretici firma arasındadır. No Name Bilgisayar, bildirilen sorunları üretici firmalar ile çözümlenmesi konusunda garanti vermez. Sağlanan bilgilere ve satılan ürünlere, No Name Bilgisayar herhangi bir lisans, telif hakkı, patent ya da başka bir fikri mülkiyet hakkı vermez.

No Name Bilgisayar, Web sitemiz aracılığıyla sizden gizli ya da mülkiyetinizdeki bilgileri almak istemez. No Name Bilgisayar'e yollayacağınız her türlü bilgi ancak T.C. kanunlarına göre size fatura düzenleyebilmemiz içindir. Bu bilgileri de T.C. mahkemeleri istemedikleri sürece hiç bir şekilde açık etmeyeceğiz.
No Name Bilgisayar'in tarafınıza açıkça belirterek vermediği her türlü hak No Name Bilgisayar 'a aittir. Sitemize alışveriş için üye olan herkes bu şartnameyi kabul etmiş sayılır.


 
 
E-mail: nonamebilgisayar@hotmail.com.tr  Tel: 0 212 4240911  Fax: 0 212 4260118
Adres: S.Çeşme Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:24/A K.Çekmece / İSTANBUL
Tüm Hakları Saklıdır. © 2010 No Name Bilgisayar